X
تبلیغات
محصولات مشترک

آدامس  تحریک کننده  خانمها و آقایان (جگوار پاور Jaguar Power) :

بسیاری از مردان و زنان از این که همسرشان نسبت به نزدیکی سرد هست و همیشه باید برای نزدیکی از همسر خود در خواست کنند بسیار ناراحت و سرخورده هستند. این آدامس می تواند در خانمها و آقایانی که رغبتی به نزدیکی ندارد و سرد هستند احساس جنسی ملایمی ایجاد کند و اوقات خوشی را برای زوجین فراهم آورد. این آدامسها که در 2 نوع میباشد (مخصوص خانمها و مخصوص آقایان) محصولی فوق العاده است که اثر شگفت انگیزی بر روی آقایان و خانم ها دارد. این آدامس از ترکیبات استفاده شده در آدامسهای معمولی + مواد تحریک کننده و تقویت کننده جنسی تهیه شده که با جویدن آدامس این مواد خوراکی جذب شده و حالت ریلکس و تحریک پذیری بوجود می آورد. شکل ظاهری و طعم این آدامس دقیقا مثل آدامسهای دیگر میباشد و مزه شیرینی دارد .

 

 
برخی از قابلیتهای این آدامسها :

# تحریک پذیری شدید و حالت مستی و گیجی و گرم شدن بدن می شود
# افزایش میل و علاقه به نزدیکی
# درمان نزدیکی های سرد و پدید آورنده  لذت در تماس جنسی

# بدون عوارض و 100% طبیعی

# اثرات این آدامس 10 دقیقه پس از جویدن ظاهر میگردد.

#  این آدامس محصول کشور فرانسه (پاریس) میباشد.

 *: برای اولین بار در ایران این آدامس ها در بسته بنده 20 عددی عرضه میگردد.

 

طریقه استفاده :

یک آدامس را به شریک جنسیتان تعارف کنید. اثر تحریک کننده آدامس با جویدن آدامس بیشتر می شود آثار تحریک پذیری که در ابتدا با حالت مستی و گرم شدن بدن همراه میشود شروع و سپس میل جنسی شدید فرد روبرو میشوید و موجب (انزال دیررس و اورگاسم سریعتر در خانم ها و افزایش میل جنسی و تقویت بنیه جنسی در آقایان میشود) می گردد. تداوم استفاده از این محصول اثرات آن را بیشتر خواهد کرد.

 

قیمت یک بسته 20 تایی آدامس محرک جگوار :  15.000 تومان میباشد.

(در زمان خرید حتما نوع آدامس مردانه/زنانه بودن آن را مشخص نمایید.)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

سونای بخار خانگی (یک نفره) :

سونا یكی ازفعالیتهایی است، كه تقریباً همه ورزشكاران با آن آشنا هستند و در سطح قهرمانی و حرفه ای و آماتوری به آن توجه خاصی دارند، اما این كه چه فوایدی دارد و چگونه باید از آن استفاده كرد، دانستن آن برای همگان بسیار لازم به نظر می رسد.

اولین بار، فنلاندی ها سونا( خشك) را به كار گرفتند. گفته می شود از هر 3 خانه در فنلاند، یكی دارای سونا است. همه از سونا می توانند استفاده كنند: پیر، جوان، مرد، نوزاد، خردسال و زنان باردار و حتی حیوانات، فقط باید پیش از استفاده با پزشك مشورت كرد.

فنلاندی ها معتقدند سونا بدن را از استرس ها و سموم آزاد می كند.

در سونا چه اتفاقی می افتد؟

به محض ورود به سونا، بدن به گرما واكنش نشان می دهد. درجه حرارت بدن به 39 درجه سانتی گراد می رسد. مویرگها گشاد می شوند. منفذهای پوست باز می شود و شروع به تعریق زیاد می كنیم. جریان خون و جابه جایی مواد در بدن افزایش پیدا می كند. تعداد ضربان های قلب از متوسط 70 به 100عدد در دقیقه می رسد. راههای تنفسی بازتر می شوند. تنفس بهتر و راحت تر انجام می شود و میزان دریافت اكسیژن بر اثر تاثیر هوای خشك و گرم بیشتر می شود به دلیل تغییرات سریع درجه حرارت، انعطاف پذیری (الاستیسیته) عروق بهبود می یابد . روی تنفس پوست تاثیرعالی می گذارد و باعث سریع شدن سوخت و ساز سلولیت(چربی زیر پوست ران و كپل) می شود. بر اثر گرمای سونا بر سرعت متابولیسم افزوده می شود و با كمك سونا سبك تر و لاغرتر می شویم.

غیر از این، سونا باعث بالارفتن مقاومت در مقابل عفونت های ویروسی می شود و دوباره سازی سلولها را تسریع می كند ، با كمك سونا سبكتر و لاغرتر می شویم.

سونای بخار یک حمام سونا در منزلتان ،بهترین راه لاغری سریع در کل اندام ،آبرسانی به پوست ، از بین بردن استرس و تنش و خستگی مدل جی وی اس (آلمان) ، قابل استفاده روی فرش در ویلا و منازل با چهار استاندارد جهانی با ارتفاع یک متر، کف 80در80 ، جنس فایبر گلاس

برخی از امکانات و قابلیتها:
# یک حمام سونا در منزلتان
# بهترین راه لاغری سریع در کل اندام
# آبرسانی به پوست
# از بین بردن استرس و تنش و خستگی
# با چهار استاندارد جهانی
# قابل استفاده روی فرش در ویلا و منازل لینک خرید

 فوايد سوناي بخار گرم:

با توجه به مشغله هاي کاري و فکري در جهان مدرن و ماشيني و کمبود زمان و مکان و بعد مسافت جهت ورزش و استفاده از سوناي عمومي ، سوناي سيار خانوادگي اين امکان را به شما مي دهد که در کوتاهترين زمان و کمترين مکان از اين وسيله استفاده کرده و فوايد بسيار زياد بشرح  زير را وارد زندگي کرده و تجربه کنيد:

1- تحريک کردن گردش خون و جلوگيري از بيماريهاي قلبي و عروقي

2- کمک به بهبودي سيستم خوني و آماده سازي قلب براي کار بهتر

3- افزايش متابوليسم بدن

4- کاهنده چربي بدن و ايجاد تناسب اندام

5- کاهش تونيسيته عضلاني و ايجاد شلي در عضلات

6- کاهش خستگي عمومي بدن و کاهش خستگي عضلاني

7- کاهش درد مفاصل و عضلات

8- ايجاد نظافت و لطافت پوست و تغذيه بهتر آن

9- خروج سموم بدن از طريق پوست

10- بهبود وضعيت عمومي بدن و ايجاد شادابي در بيداري و آرامش در خواب.

 

شرح فوايد حمام بخار گرم:

1- قلب و عروق

بخار گرم با افزايش گردش خون و کاهش تونيسيته عضلات جدارعروق موجب بهبودي در گردش کل حجم خون شده و خون را تا دورترين و باريکتر ين عروق خوني در بدن رسانده و تغذيه بهتر را در اندامها و بافتها شامل ميشود.

 

2- عضلات و مفاصل

بخار گرم بعد از کار سخت روزانه مي تواند موجب کاهش گرفتگي عضلات شده و استرس فيزيکي وارده به بدن را کاهش دهد و با ايجاد نرمي در مفاصل موجب کاهش درد مفاصل ميشود.

حمام يا سوناي بخار گرم ميتواند به بيماراني که دردهاي عضلاني ، عصبي يا درد مفاصل دارند کمک کند و در بيماريهايي چون آرتر وز ، کمردرد هاي مزمن ، گرفتگي عضلات به هر دليل قابل استفاده مي باشد.

 

3- وزن و تناسب اندام

سوناي بخار گرم با افزايش هسته مرکزي بدن و افزايش متابوليسم موجب شکسته شدن سلولهاي چربي مي شود،به طوري که در هر 20 دقيقه حمام بخارگرم  400 تا 500   کالري انرزي مصرف مي شود و استفاده مکرر آن ( روزي يک بار) مي تواند کاهش وزن قابل ملاحظه اي را به دنبال داشته باشد.

 

4- پوست ،نظافت ، لطافت و سم زدايي

پوست بزرگترين ارگان بدن بوده که کار تصفيه سموم آن فراموش شده

است . در صورتيکه عمل تعريق مي تواند در دفع سموم اثرات سود بخشي شبيه کليه ها و يا روده داشته باشد.

عرق درماني يک روش عالي قديمي است و تعريق مي تواند بسياري از آلاينده هاي محيطي ناشي از زندگي پيچيده امروزي و همچنين سمومي که بطور طبيعي در بدن تشکيل شده اند  از طريق پوست خارج کند.

بخار گرم مي تواند با باز کردن منافذ پوستي  و مرطوب کردن سطح پوست و همچنين با افزايش گردش خون پوستي موجب تغذيه بهتر و لطافت و نظافت و شادابي پوست شود.بعد از استفاده از سوناي سيار مرطوب خانوادگي لطافت پوست را در سطح پوست بدن و صورت احساس مي کنيد.

 

5- تنفس و تبادلات گازهاي ريوي

مجاري تنفسي فوقاني و تحتناني بدنبال استنشاق بخار گرم ومرطوب  بازتر شده  تنفس راحتترميگردد و با گرم شدن عروق ريوي افزايش تبادلات گازي بهتر صورت مگيرد .

بخار گرم موجب کاهش سينوزيت ، برونشيت ، آسم و ديگر بيماريهاي ريوي شده وهمچنين تميزي و لطافت مجاري را باعث ميشود.

با باز کردن زيپ نزديک يقه مي توانيد بخار گرم را استنشاق کرده و از اين مهم لذت ببريد

 

6- آرامش و شادابي عمومي و خواب بهتر

بخار گرم يک روش عالي براي کاهش تنش هاي روحي و رواني وارده به بدن در طول روز بوده و در سطح عضلات ، مفاصل ، عروق و اعصاب محيطي ايجاد مي کندو يک آرامش نسبي در کل بدن بو جود آمده که موجب شادابي و کاهش افسردگي در بيداري شده و همچنين خواب را آرام و عميق کرده و وضعيت خواب را بهتر مي کند و شادابي و سر حالي را در روز بعد مي توان تجربه کرد

 

خصوصيات سوناي بخار گرم:

اين نوع حمام بخار گرم از دو قسمت و يک لوله اتصال درست شده است:

- قسمت اول  شامل دستگاه بخار ساز

- قسمت دوم شامل چادر ضد آب و رطوبت

 

1- دستگاه بخار ساز

اين دستگاه با برق 220 ولت شهري کار مي کند و حداکثر ظرفيت آن 5/1 ليتر است که با علامتي MAX در داخل آن مشخص شده و همچنين دارای یک سیستم دیجیتال است که تا 60 دقيقه قابل تنظيم بوده و در صورت کمبود آب جریان برق سیستم قطع شده و برصفحه نمایش کلمه آب  ظاهر میشود و همچنین با صدای بوق کاربر را متوجه  کمبود آب می کند .

 

2- چادر ضد آب

 اين چادر از جنس پارچه اي ضد آب و رطوبت درست شده است و در کمتر از يک دقيقه آماده شده که داراي يک زيپ ضد بخار در جلو و دو زيپ ضد بخار در بالا جهت انجام کارهاي ضروري با دستها مي باشد.

شکل استوانه اي چادر موجب انتشار بخار و گرما در سرتاسر آن مي شود و بعد از استفاده ظرف مدت کوتاهي خشک مي شود. و وزن آن حدود 2 کيلو گرم است .

اين چادر داراي يک کيسه متصل به خود جهت حمل و نقل مي باشد.

براي استفاده يک صندلي پلاستيکي لازم است.

 وزن کل مجموعه ( چادر، دستگاه بخار ساز، لوله ) حدود 4 کيلوگرم بوده که براحتي قابل حمل در نقاط مختلف منزل و مسافرت مي باشد.

 

قیمت سونای خشک یا بخار یک نفره خانگی:  170.000 تومان میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

قرص گیاهی مخمر آبجو - چاق کننده و اشتها آور قوی :

 

مخمر آبجو و یا مخمر تغذیه ای سلولهای خشک شده و غیر فعال مخمری بنام SACCHAROMYCES CEREVISIAE میباشد. منظور از غیر فعال  این است که خاصیت تخمیر کنندگی خود را از دست داده است. مخمر ها جزو قارچهای تک سلولی میباشند. مخمر ساکارومایسس سروزیه در تهیه مشروبات الکلی و ور آمدن خمیر نان در نانواییها و شیرینی پزیها مورد استفاده قرار میگیرد. اما از آنجایی که این ماده ارزش تغذیه ای بالایی دارد به عنوان مکمل غذایی نیز عرضه میگردد.

 

ترکیبات مخمر آبجو
1-مخمر آبجو حاوی تمام ویتامینهای گروه B میباشد به غیر از ویتامین B12، مگر اینکه مخمر آبجو با این ویتامین نیز غنی سازی شده باشد. ویتاینهای B شامل: تیامین(B1)، ریبوفلاوین(B2)، نیاسین(B3)، پانتوتنیک اسید(B5)، پیروکسیدین(B6)، فولیک اسید و یا فولات(B9) ، بیوتین(H) .
2-مخمر آبجو حاوی  16 نوع اسید آمینه میباشد که تمام اسیدهای آمینه ضروری را شامل میگردد. در هر 30 گرم مخمر آبجو 16 گرم پروتئین وجود دارد.
3- مخمر آبجو حاوی 14 نوع مواد معدنی میباشد بویژه کروم ، فسفروسلنیوم. روی، آهن، مس، منیزیوم، منگنز و پتاسیم دیگر مواد معدنی موجود در مخمر آبجو میباشند.
4-کروم موجود در مخمر آبجو بهترین منبع غذایی کروم محسوب میگردد.
5- مخمر آبجو حاوی فیبر نیز میباشد. در هر 30 گرم از مخمر آبجو 6 گرم فیبر موجود است.
6- مخمر آبجو حاوی بتا گلوکان میباشد. بتا گلوکان یک آنتی اکسیدان قوی بوده و در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار موثر است.
7- مخمر آبجو حاوی نوکلئیک اسیدها و نوکلئوزیدها میباشد. بویژه ریبونوکلئیک اسید(RNA) و اینوزین.

خواص مخمر آبجو :
1- نوکلئیک اسید ها و نوکلئوزیدها ترمیم بافتها را تسریع کرده و روند پیری را کند میسازند.
2- سلنیوم موجود در مخمر آبجو خاصیت ضد سرطانی دارد، از سلولهای کبدی محافظت میکند و یک آنتی اکسیدان قوی میباشد که از امراض قلبی-عروقی پیشگیری میکند.
3- کروم موجود در مخمر آبجو دارای خواص: تنظیم سطح قند خون (کاهش قند خون)-کاهش گلوکز ناشتا و بهبود تحمل گلوکز در افراد دیابتی با افزایش حساسیت سلولها به انسولین-کاهش چربیهای بدن و افزایش توده عضلانی (در صورتی که با ورزش و رژیم غذایی متعادل همراه باشد) - کاهش کلسترول و تری گلیسریدهای خون-کاهش سطح کلسترول بد(LDL) وافزایش سطح کلسترول خوب(HDL).
4- افزایش اشتها-افزایش سطح انرژی بدن-رفع خستگی-کمک به ترمیم بافتهای آسیب دیده-تقویت سیستم ایمنی و عصبی-حفظ و بهبود سلامتی پوست، مو، چشمها، دهان، کبد ومجاری گوارشی. از دیگر فواید مخمر آبجو میباشد.
4-ویتامینهای گروه B در متابولیسم کربوهیدراتها، چربیها وپروتئینها نقش دارند.
5- از مخمر تغذیه ای میتوان در درمان ویا پیشگیری بیماریها واختلالات زیر بهره گرفت: استرس، افسردگی، خستگی مزمن، بیماریهای عودکننده، آکنه مزمن، اگزما، اسهال، سرماخوردگی، سرفه و گلودرد وسوء هاضمه.
6- مصرف مخمر آبجو فلور طبیعی روده را تغییر داده و باکتریهای مفید روده را افزایش و باکتریهای مضر و بیماریزای روده را کاهش میدهد.
7- مصرف مکمل مخمر آبجو کمک میکند تا راحت تر به خواب رویم. نیاسین و پیروکسیدین موجود در آن ترشح سروتونین را در مغز افزایش میدهد.
8-فیبر موجود در مخمر آبجو در بر طرف کردن یبوست موثر است.

موارد منع مصرف :
1-افراد مبتلا به نقرس نبایستی از آن استفاده کنند.
2- زنان باردار و یا شیرده بهتر است از مصرف آن خودداری کنند، مگر زیر نظر پزشک.
3-افرادی که سیستم ایمنی بدنشان خیلی ضعیف است بایستی از مصرف آن خودداری کنند.

تداخلات احتمالی و عوارض :
1-به ندرت در برخی افراد ایجاد آلرژی میکند.
2- مصرف همزمان این مکمل با داروهای بازدارنده اکسیداز تک آمین (موجود در داروهای پارکینسون وضد افسردگی) موجب افزایش فشار خون میگردد.
3-مکمل مخمر آبجو اثر داروهای ویژه دیابت را تقویت کرده و موجب کاهش قند خون و هیپوگلیسمی میگردد.
4- افرادی که به تازگی مصرف این مکمل را آغاز کرده اند ممکن است دچار نفخ گردند. برای جلوگیری از این عارضه بهتر است مصرف آن را با دوز پایین شروع کرده و بتدریج دوز مصرفی آن را افزایش دهند.
5-ممکن است در موارد نادر میگرن را تشدید کند.

دوز مجاز مصرفی :
معمولا دوز مصرفی روزانه آن 2-1 قاشق غذاخوری (شکل محلول) و از 2 تا 8 قرص متغیر میباشد. با اینکه مصرف دوز بالای این مکمل عوارض خطرناکی در برندارد اما بهتر است از مصرف بیش از اندازه آن خودداری کنید.

نکته : : از مصرف مخمر نان و یا مخمر آبجو فعال خودداری کنید چرا که مخمر فعال بر خلاف مخمر غیر فعال ویتامینهای گروه  B و سایر مواد مغذی را از بدن دفع کرده و همچنین نفخ آور نیز میباشند .

 

قیمت هر بسته قرص 500 عددی مخمر آبجو - ساخت انگلستان :  35.000 تومان میباشد.

این محصول دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران و تاییدیه بین المللی میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

برچسب ها : قرص مخمر آبجو،مخمر آبجو،قرص چاق کننده،قرص مخمر،داروهای چاق کننده،قرص های چاق کننده،قرص اشتها آور،افزایش اشتها و وزن ،
+ نوشته شده در شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ساعت ۱۳:۰۹ توسط yaldateb تعداد بازدید : ۲۱۰۸

کپسول گیاهی جینسینگ Ginseng Kianpi Pills مخصوص افزایش وزن و چاق کننده :

یکی از گیاهان نیروزا و مقوی که شهرت زیادی در جهان دارد "جینسینگ" می باشد که بهتر است آن را "گیاه جوانی" یا "نوش دارو" بنامیم. در کتاب های سنتی و به عربی ریشه گیاه را "جنسه" و "جنسا" می نامند.

به فرانسوی و انگلیسی Ginseng و Asiatic ginseng و chinese ginseng گفته می شود. گیاهی است از خانواده عَشقه Araliaceae است که نام علمی آن Panax ginseng می باشد.
جین سینگ گیاهی نیرو بخش بوده و در حفظ سلامتی بدن و هماهنگی فعالیت های حیاتی آن نقش به سزایی دارد. لازم به ذکر است که خواص این گیاه در ریشه آن وجود دارد.

سایر خواص جینسینگ عبارتست از:
* افزایش قدرت جسمانی جینسینگ
* افزایش شادابی و نشاط
* افزایش قدرت تحمل و پایداری
* از بین بردن استرس
* مقابله با پیری و عوارض آن
* تقویت سیستم ایمنی بدن
* تنظیم سوخت و ساز (متابولیسم) بدن
* افزایش قدرت سیستم قلبی و عروقی
* تنظیم فشار خون (كاهش دهنده فشار خون در صورت بالا بودن آن و افزایش دهنده فشار خون در صورت پایین بودن آن)
* تقویت ‌کننده قوای عمومی بدن و به ‌ویژه تقویت ‌کننده توانایی جنسی مردان
* کاهش میزان و شدت سرماخوردگی در فصل زمستان

 

خواص فوق به دلیل وجود تركیباتی خاص به نام جینسینوساید( ginsenoside ) در ریشه این گیاه است. هر چه ریشه این گیاه پیرتر شود، تجمع جینسینوسایدها نیز افزایش می یابد. لذا می توان گفت با افزایش تدریجی سن گیاه خواص درمانی و دارویی ریشه آن نیز افزایش می یابد.

شواهد به دست آمده حاكی از آن است كه این گیاه برای از بین بردن آثار ناشی از خستگی و ضعفِ قوای ذهنی و جسمی موثر است و برای درمان بیمارانی كه از دردهای سینه (بیماری های ریوی) شكایت دارند نیز پیشنهاد می شود. همچنین این گیاه قادر به از بین بردن تومورها و افزایش طول مدت زندگی افراد است.

مطلب مهم این است كه علی رغم داشتن خواص درمانی، این گیاه عمدتاً نقش حفاظتی و پیشگیری كننده دارد و كمتر به عنوان درمان قطعی و سریع بیماری ها موثر است.

 

* قابل توجه : این مدل از جینسینگ (Kianpi Pills) به گونه ای فرآوری شده است که سیستم گوارشی را تقویت و باعث میشود کلیه مواد غذایی که در طول روز مصرف میکنید بیشتر جذب بدن شود. همچنین آرامش عصبی و روحی را در پی دارد (تقویت اعصاب) . بیشتر جهت افزایش وزن و چاق شدن به طور طبیعی بکار میرود و به همین دلیل خواص کلی آن با سایر جینسینگ ها متفاوت است (خواص جینسینگ معمولی فرآوری نشده بسیار بیشتر از چیزی است که در بالا توضیح داده شد) . این نوع  جینسینگ بیشتر در جهت رشد و زیاد شدن وزن و حجم بدن و توسعه تدریجی عضلات قوی و هیکل ایده آل استفاده میشود. همچنین این محصول برای ورزشکاران و کلیه افرادی که فعالیت بدنی زیادی دارند توصیه میشود.

 

 

قیمت هر بسته کپسول از جینسینگ چاق کننده :  30.000 تومان میباشد.

این محصول دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران و تاییدیه بین المللی میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

برچسب ها : تناسب اندام،جینسینگ،مخصوص افزایش وزن و چاق کننده،كپسول گیاهی ساخت كره،کپسول چاق کننده جنسینگ،کپسول تقویتی ،
+ نوشته شده در شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ساعت ۱۳:۰۸ توسط yaldateb تعداد بازدید : ۱۱۰۲

کرم موبر مجیک کلین (Magic Clean Hair Removal) :

ديگر نگران رويش موهاي زائد بدن خود نباشيد ، جديدترين نسل از كرم هاي قطع دائمي موهاي زائد براي خانم ها و آقايان در خدمت شماست.

از آنجائيكه موهاي زائد ناخواسته براي بسياري از آقايان و خانمها بصورت يك معزل درآمده و افكار بسياري را بر خود مشغول كرده و چه بسيار افرادي كه اعتماد به نفس و جرات خود را نيز از دست داده اند و همچنين از نظر اقتصادي نيز پر هزينه و وقت گير ميباشد ، اكنون كرمهاي 2 قلوی مجیک کلین یك محصول بي نظير با قدرت بسيار مناسب كه لطافت و نرمي بي نظيري به پوست بدن شما ميرساند و بدن شما را همچون ابريشم نرم و لطيف مينمايد .

 

کرم موبر مجیک کلین (Magic Clean) :

 این کرم حاوی آلوورا و ویتامین ای باعث می شود که مشکلات موهای زاید شما ( دستها ، پاها ، زیر بغل و بغل پاها ) را بدون ایجاد قرمزی ، خارش و یا حساسیت از بین ببرد . همراه با استفاده آسان و نرم کنندگی پوست بدن .

بهترين نوع كرم موبر پوست بدن ساخته شده از عصاره گل رز و گياهان روغني همراه با كاردك مخصوص ماليدن كرم . عمل پاك كنندگي اين كرم موبر بسيار فوق العاده بوده و موهاي زائد را بدون كوچكترين درد و ناراحتي از بين مي برد . در صورت استفاده مداوم و بي وقفه از اين كرم مي توان انتظار برطرف شدن دائمي موهاي زائد را نيز داشت .

اين كرم با رايحه اي دلپذير با بهره گيري از مواد موثر كه به سرعت و با كارائي و ملايمت بدون كوچكترين حساسيت و تحريكي موهاي زائد صورت و بدن را مي زدايد. كرم گياهي موبر مجیک کلین از ناحيه عميقتر از سطح پوست تارهاي مو را مي زدايد و در نتيجه مدت زمان طولاني سپري خواهد شد تا تارهاي نو رسته از سطح پوست بيرون بيايد. محصول با بهره گيري از مواد موثر گياهان مختلف به داخل ريشه مو نفوذ كرده و پياز مو را ضعیف و به مرور غير فعال مي نمايد تا توانائي ساخت مو از بين برود. در نتيجه استفاده مداوم از كرم موبر ، موهاي زائد به مرور زمان تضعيف خواهد شد.

کرم های موبر مجیک کلین سازگار با پوست شما، بدون آسيبی به پوست ، موهای زائد را برطرف، پوست را نرم و لطيف می نمايد.

 

ويژگي هاي بارز:

1. مو زدائي ماهرانه در منزل براي خانمها و آقايان

2. مو زدائي كامل از روي بدن

3. لطيف ملايم سريع و بدون درد

4. نحوه استفاده مطمئن

5. بكارگيري آسان

6. مصرف بدون ايجاد مشكل

 

طريقه استفاده:

از كرم موبر در حمام استفاده  كنيد تا از ريختن بر روي فرش ، كف اتاق و لباس جلوگيري  شود.

ابتدا پوست خود را تمیز شسته و خشک کنید ، سپس كرم را با قاشقک (کاردک) بر روي پوست خود بماليد . (دقت کنید کرم بر روی ریشه مو مالیده شود)

كرم مدت 5 تا 15 دقيقه بايد بر روي پوست بماند. هرگز پوست خود را ماساژ ندهيد.

پاها و زانو : 6 الی 8 دقیقه

زیر بغل : 10 الی 12 دقیقه

موهای درشت : سه لایه 5 دقیقه ای روی پوست بکشید و پس از 6 دقیقه از آخرین بار کرم را بوسیله کاردک از روی پوست پاک کنید.

موزدائي بستگي به ضخامت مو دارد اگر موها به طور  كامل از پوست جدا نشد، چند دقيقه ديگر نيز صبر  كنيد اما نبايدحداكثر مكث از 15 دقيقه بیشتر باشد. قسمتی از کرم را با کاردک مخصوص از روی پوست بردارید ، اگر موهای آن قسمت نیز از بین رفته بود کل کرم را از روی پوست پاک کنید و قسمت کرم زده را با آب به خوبی بشوئید ، ولی اگر هنوز مو باقی مانده بود بگذارید مدت کمی دیگر بماند تا موها کنده شوند.

پوست خود را با حوله اي مرطوب پاك و يا با آب ولرم بشوئيد از صابون استفاده نكنيد و با كمك حوله اي نرم خشك  كنيد. سپس درب  كرم را محكم ببنديد.

 

توجه:

از دسترس كودكان دور نگه داريد.

از سوراخ کردن يا قراردادن كرم در معرض نور خورشيد خودداري کرده و آنرا در دماي بين 5 تا 50 درجه سانتي گراد قراردهيد.

اگر از كرم موبر براي اولين بار استفاده مي كنيد 24 ساعت قبل از مصرف روي ناحيه كوچكي امتحان كنيد.

از تماس با چشم جلوگيري شود. هرگز روي پوستهاي حساس و خراشيده استفاده نكنيد.

به هیچ عنوان کرم موبر را بر روی جوش ، زخم و .... نمالید.

کرم را بر نواحی حساس یا آسیب دیده که تحریک شده است استفاده ننمائید و همچنین پس از استفاده بلافاصله از لوازم آرایش استفاده نکنید.

 

قیمت هر عدد کرم موبر مجیک کلین :  12.000 تومان میباشد.

قیمت 3 عدد کرم + یک عدد رایگان :  38.000 تومان میباشد. (فقط خرید نقدی)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

برچسب ها : کرم رفع موهاي زائد،کرم ريشه کن کردن موهاي زائد بدن ،کرم درمان موهاي زائد بدن،موبر دائمي،کرم موبر با قيمت مناسب ،
+ نوشته شده در شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ساعت ۱۳:۰۶ توسط yaldateb تعداد بازدید : ۱۰۰۶

اسكراب و كرم زيبايي خرچنگ (Beauty Cream) :

اين محصول خارق العاده تهيه شده از بهترين و كمياب ترين انواع خرچنگ دنيا مي باشد . علاوه بر آن حاوي عصاره لابستر ، ميگو ، و ديگر آبزيان دريايي مي باشد .

اسكراب خرچنگ بسيار مفيد براي درمان جوش صورت ، لك صورت ، كك و مك ، برطرف كننده چروك صورت ، سفيد كننده و روشن كننده پوست ، برطرف كننده سياهي دور چشم ، ضد باكتري ، ضد خارش و همچنين احيا كننده سلول هاي مرده پوست مي باشد .

اين محصول داراي بو و رايحه بسيار خوب و دلپذيري نيز بوده و استفاده از آن را بسيار لذتبخش مي نمايد . اين كرم داراي اثري بسيار فوق العاده بوده و همراه يا بروشور به زبان هاي فارسي و انگليسي ارائه مي شود . اين محصول كاملا اصل و اورجينال بوده و داراي هولوگرام ضد تقلب مي باشد .

 

مزایای کرم خرچنگ :

1. محو کننده خطوط چروک صورت

2. رشد سلول های پوست

3. نرم کننده و مرطوب کننده 24 ساعته پوست

4. با استفاده از این کرم که دارای خواص دارویی و مرطوب کنندگی است پوست در برابر تأثیرات زیانبار محیطی محافظت شده و با ترکیبات خاص که باعث دیرتر از دست دادن آب می شود موجب حفظ رطوبت بمدت زیاد در سطح پوست شده و آنرا شادابتر می نماید

5. سازگار با هر نوع پوست

6. برای درمان آکنه ، لک و جوش های صورت

7. پلینگ و پاکسازی پوست

8. روشن کننده و مرطوب کننده

9. شاداب و خوشبو کننده پوست صورت و بدن

10. برطرف کننده سیاهی دور چشم و درمان کننده زخمها

11. ضد باکتری و ضد قارچ

12. تنظیم کننده چربی پوست

 

 طريقه مصرف :

محل هاي مورد نظر را ابتدا كاملا شستشو داده و تميز نماييد . اسكرب خرچنگ را به مدت 1 الي 2 دقيقه روي پوست قرار دهيد و سپس دوباره با آب كاملا ولرم شستشو نمائيد .

اين محصول طريقه مصرف آن به زبان فارسي بر روي پاكت آن مي باشد . وزن خالص : 200 ميلي ليتر

*: براي حصول نتيجه اي بهتر و دائمي تر توصيه مي شود اين كرم را پس از شستشو با صابون خرچنگ دكتر مارتين استفاده نماييد .

 

هشدار :

فقط براي مصرف خارجي است . تاكنون هيچگونه عوارض جانبي از مصرف اين دارو گزارش نشده است . اين محصول با مارك تجاري Best Prestige و داراي هولوگرام نقره اي در دو طرف جعبه بسته بندي شده در اختيار مصرف كننده محترم قرار مي گيرد .

 

محتويات کرم :

Vitamin C, Vitamin E, Green Tea, Ginseng, Rice Bran Oil, Ethy hexyl p-Methoxy Cinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Silicone Polyether, Cyclomethicone, Lauryl Methicone Copolyol, Dimethicone, Silicone Elastomer, Cyclomethicone

 

قیمت هر کاسه کرم صورت بیوتی  :  9.500 تومان میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

برچسب ها : درمان جوش صورت ، لك صورت ، كك و مك ،برطرف كننده لک صورت،محو کننده خطوط چروک صورت رشد سلول هاي پوست ،
+ نوشته شده در شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ساعت ۱۳:۰۵ توسط yaldateb تعداد بازدید : ۷۵۰

صابون گیاهی شیر و عسل دکتر جیمز

نـخـستين گـام براي داشـتن پوستـي زيبا آگاهي يافتن ازنوع پوست ميباشد زيرا ازاين طريق شما قادر خواهيد بود . هر چه بهتر از پوستتان مراقبت و هـمـچنـيـن فـراورده هاي بـهـداشـتـي و آرايشي مناسب نوع پوست خود را انتخاب كنيد. بطور كلي ۵ نوع پوست وجود دارد :

 

پوست نرمال: نه زياد خشك و نه زياد چرب ميباشد، مــنــافــذ پـوست قابل رويت بـوده امـا بـزرگ و يـا مســدودنيستند، پس از شستشو نرم و لطيف ميگردند، به نـدرت صورت جوش ميزند.

طرز مراقبت: روزي دو بـار صـورت خـود را با شوينده هاي مـلايم شستشو داده و از مرطوب كننده استفاده كنيد.

 

پوست چرب: پوست اغلب چرب است، سطح پوست ضخيم و خشن مي بــاشد، منافذ پوست بزرگ و قابل رويت ميباشد، پوست براق است، صورت زياد جوش مي زند، گرد و غبار و آلودگي بيشتري را به خود جذب مي كند، غـدد چـربـي بـيـش از حـد فـعـال ميباشند به همين خاطر منافذ پوست در معرض انسداد است اما پـوست كـمـتـر چـروكيده ميشود.

طرز مراقبت: روزي ۲ مرتبه صورت خود را با شوينـده هـاي مـلايـم شسـتـشو دهـيـد، همواره از شوينده هاي ملايم و غير چرب استفاده كنيد.

 

پوست خشك: پوست نازك و كاغذ مانند است،  هـنـگـام لـمس آن پـوسـت خـشـك است، منافذ پوست بسيار ريز ميباشند، صورت بندرت جوش مي زند، چون غدد چربي كم كار ميباشند بنابراين پوست خشك و معمولا پوسته پوسته ميگردد، مـستعد چين و چروك مي بـاشد، در زمستان پوست خشك تر شده و خارش پيدا مي كند.

طرز مراقبت: همواره از لوازم آرايش ملايم فاقد الكل استفاده كنيد، هر روز پوست خود را با مرطوب كننده مرطوب كنيد، همواره صورت خـود را بـا شـويـنـده هـاي مـلايــم و غير صـابوني بشوييد زيرا صابون چربي پوست شما را با خود مي شويد، از كـرمـهـايـي كــه محتوي آلفاهيدروكسي اسيد ميباشد استفاده كنيد. اين ماده سبب پيلينگ ملايم لايه خشك و مرده خارجي پوست مي شـود ، شستـشوي صـورت بـا روغــن بادام و يا زيتون بسيار موثر مي باشد، يـك سيب را رنده كرده مدتي در يخچال گذاشته و ۱۵ دقيقه روي صورتتان قرار دهيد.

 

پوست تركيبي: اغلب افراد پوستشان پوست تركيبي مي بـاشد بـديـن مـفهوم كه بخشي از پوستشان چرب و بخشي خشك است . خشكي معمولا در نواحي گونه، دور چشم و گردن و چرب در نواحي پيشاني، بيني و چانه است.  بهتر است براي نواحي چرب يك نوع فراورده و نواحي خشك فراورده ديگري استفاده كنيد.

طرز مراقبت: صورت خود را روزي ۲ مرتبه با شوينده هاي ملايم شستشو دهيد، گلاب براي طراوت پوست بسيار موثر است.

 

پوست حساس: بـه آسـانـي تــحريـك مي گردد و ايجاد خارش، سوزش، قـرمــزي و ساييدگي در پوست مي گردد- گهگاهي جوش ميزند.

طرز مراقبت: از صابونهای سخت استفاده نكنيد و در عوض لوسيونهاي شستشوي ملايم و غير حساسيت زا را بكار ببريد.

 

نكاتي در مورد سلامتي پوست :

1. آب فراوان بنوشيد(حداقل روزي ۱ تا 6 لیوان) آب سبب دفع سموم بـدن ميگردد و براي سلامتي پوست بسيار مهم است.

2. از كرمهاي ضد آفتاب استفاده كنيد تا پوستتان دچار پيري زودرس نگردد.

3. رژيم غذايي مناسب داشته باشيد. روزانه مـقاديـر کافی سبزيجات و ميوه هاي تازه بخوريد. سويا براي پوست بسيار مفيد ميباشد.

4. مشروبات الكلي و سيگار را ترك كنيد. سيگار ويـتامين سي بدن را از ميان ميبرد كه سبب آسيب به بافت ارتجاعي پوست گشته و چين و چروك در پوست نــمايان ميگردد. الـكـل نـيـز عـروق خـوني را منـبسط كـرده و سبـب قـرمزي و احسـاس خارش در پوست ميگردد.

5. ورزش كنيد، پوست شما نياز به تنفس دارد. با دويدن و يـا پـيـاده روي سـاده جـريـان خون شما افزايش يافته و اكسيژن و مواد مغذي بيشتري به پوستتان ميرسد.

6. استرس را به حداقل برسانيد. استرس سبب اختلال در هـورمـونــهاي بدن گشته كه بر پوسستان اثر سوء ميگذارد.

7. خواب كافي داشته باشيد. ۶ الي ۸ ساعت در شبانه روز بخوابيد.

8. سس مايونز يك مرطوب كننده فوق العاده براي پوست صورت ميباشد. آن را بــصورت ماسك ميتوانيد استفاده كنيد.

 

صابون زیبایی و تقویت پوست دکتر جیمز (شیر - عسل) :

این صابون ها حاوی تركیبات طبیعی با بازسازی و تمیزی پوست باعث صافی و شادابی آن شده و لك های سیاه را ازبین می برد. این محصول با ایجاد رطوبت مناسب سبب می شود تا پوست شما صاف تر و لطیف تر از قبل شود و اثری از لك ها بر جا نماند و با بهبود مشكلات پوستی شده ، جوانی و زیبایی پوست را به ارمغان می آورد. این صابون همچنین به سفت شدن عضلات بدن نیز كمك می كند.

 

اثرات صابون اسکراب شیر :

به پوست شما کمک میکند تا طراوت و شادبی خود را بدست آورد. همچنین پوست را بسیار نرم و لطیف خواهد نمود. با پروتئین مخصوص شیر و تری گلیسیرین باعث جذب سریع شده و اثرات را بلافاصله نشان میدهد.

روش استفاده : هر روز میتوان بدن و صورت خود را با این صابون شست . (برای تمامی پوستها)

 

اثرات صابون عسل :

این صابون با اثر خارق العاده خود باعش میشود منافذ خالی پوست پر شود و هر چه سریعتر تسکین داده شود.  این صابون نرم کننده با خاصیت عسل خالص باعث جوانی و شادابی پوست میشود و همچنین به دلیل وجود ویتامین E در این صابون باعث خروج سلولهای مرده پوست شده و سلول سازی جدید ایجاد میشود.

روش استفاده : هر روز تنها صورت خود را با این صابون بشویید. (برای تمامی پوستها)

 

روش دقیق استفاده از صابون ها و اسکرابهای پوست :

بهترين روش تميز کردن صورت، شستشو با آب و صابون است. بايد روزي دو بار صورت را با آب و صابون شست.صابون باید حدود 30 ثانیه بر روی پسوت بماند سپس با آب گرم صورت خود را بشویید. پس از شستشو، صورتتان را با حوله خشک کنيد.

 

نکته بسیار مهم : براي خشک کردن نبايد حوله را به صورت خود بکشيد، بلکه فقط کافيست حوله را با پوست صورت خود تماس دهيد و به آرامي روي نقاط مختلف صورت فشار دهيد. يکي از دلايل پيري زودرس و پيدايش چين و چروک و خشونت پوست، خشک کردن آن با حوله به روش خشن است. پس از خشک کردن صورت يک کرم مرطوب کننده بر روي آن بماليد تا رطوبت پوست حفظ شود.

 

قیمت هر عدد صابون شیر یا عسل :  12.000 تومان میباشد.

قیمت 2 عدد صابون + 1 عدد رایگان :  25.000 تومان میباشد. (فقط خرید نقدی)

این محصول دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران و تاییدیه بین المللی میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

برچسب ها : پوست خشك،پوست حساس،صابون اسکراب شير،صابون عسل،فروش صابون صابون ضد باکتري و ضد جوش دکتر جيمز ،
+ نوشته شده در شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ساعت ۱۳:۰۱ توسط yaldateb تعداد بازدید : ۵۹۰

کپسول لاغری دکتر جیمز یا کپسول اسلیمینگ 50 تایی Laxitive Capsule:

کپسول لاغری دکتر جیمز در طول سالهای پی در پی به عنوان یکی از بهترین کپسولهای لاغری در دنیا شناخته می شود. این کپسول ها به قدری سریع در دنیا مشهور شد که حتی شرکت سازنده این کپسول ها را به حیرت  وا داشت . جوابدهی بالا و ساخته شده از مواد کاملا طبیعی و گیاهی و بدون ضرر بودن از مزایای این کپسول ها می باشد.

 

دیگر لاغری سریع و بدون دردسر برای بعضی ها افسانه نیست چون یک مکمل غذایی بسیار مؤثر در کنار شماست این محصول با ترکیبات فرآوری شده، تنها کپسول و یا مکمل غذایی در دنیا می باشد که کاملا بی خطر و بدون عوارض می باشد.محصولی بسیار عالی و اعجاب انگیز برای کشیدن و جمع کردن پوست بدن و همچنین لاغری موضعی. چربی سوز عالی .


کاهش وزن در 3 روز! کمری باریک در 5 روز!

کاهش وزن در یک ماه تا 8 کیلو گرم 100 درصد تضمینی و بدون کوچک ترین عارضه


ساخته شده از مواد طبیعی و گیاهی کمیاب بدون ضرر و عوارض
با فرمول علمی و موثر
این کپسول یک مکمل غذایی لاغری می باشد که با کاهش اشتها و چربی سوزی و دفع چربی های اضافه به مبازره چاقی می رود.
این کپسول کاملا گیاهی همچون یک ملین موثر چربی های اضافه را از بدن دفع می کند و مانع جذب چربی اضافه در بدن می مشود .

 

قرصهای لاغری از لحاظ عملكرد به 4 گروه تقسیم میگردند:
1. محركها و گرمازاها (HERMOGENIC=STIMULANTS)
محركها و گرمازاها در واقع با افزایش متابولیسم بدن سبب می گردد بدن شما كالری بیشتری بسوزاند.در این قرصها از تركیباتی همچون PHEDRA ،CAFFEINE ،SALICIN GAURANA ،KOLA NUT ،SYNEDRINE ،YERBA MATE ،LEPTOPRINE استفاده میگردد.


2. چربی سوزها (LIPOTROPIC)
این گونه مواد سبب می گردند تا بدن از ذخایر چربی بدن بیشتر استفاده كند. شامل تركیباتی همچون CHROMIUM ،CARNITINE ،HCA میباشند

 

3. سركوبگرهای اشتها (APPETITE SUPPRESSANTS)
CHROMIUM PICOLINATE
،PYRUVIC سركوبگرهای اشتها كه بر هیپاتالاموس مغز كه تنظیم كننده احساس گرسنگی میباشد تاثیر كرده و باعث میگردد شما احساس سیر بودن كنید. در این قرصها از موادی همچون SIBUTRAMINE ،DIETHYLPROPION وPHENTERMINE استفاده میگردد.

 

4. بلوكه كننده های چربی (FAT BLOCKERS)
این گونه قرصها از عمل آنزیم لیپاز جلوگیری بعمل می آورند. آنزیم لیپاز وظیفه تجزیه چربیها را هنگامی كه به روده باریك می رسند به عهده دارد. بنابراین با این عمل جذب چربی كاهش می یابد. بسیار میتواند مفید باشند اگر با تجویز پزشك صورت گیرد.

 

توجه داشته باشید از مصرف قرصهای شیمیایی جدا خودداری نمایید ، این قرصهای شیمیایی به مرور باعث عوارض جبران ناپذیری خواهد شد. پیشنهاد اکثر پزشکان تغذیه و افراد متخصص در امر لاغری ، استفاده از تمرینات فیزیکی (ورزش) ، کنترل اصولی تغذیه و استفاده از قرصهای کاهش وزن گیاهی مانند دکتر جیمز میباشد.


ویژگی های محصول :
# کاملا گیاهی و با کمترین عوارض ممکن

# چربی سوز

# کاهش میل به غذا و نیازی به خوردن غذای اضافی نخواهید داشت
# دفع چربی های اضافه
# این دارو کاملا مطمئن بوده و با توجه به گیاهی بودن آن هیچ گونه عوارض جانبی ندارد.


سوالات متداول :
* از کجا می توانیم مطمئن شویم که این کپسول عوارضی ندارد ؟
با توجه به محتویات و سابقه آن و مجوز بهداشتی اماراتی و اروپایی و تایلندی آن می توان مطمئن شد که عوارضی ندارد.  ضمنا این کپسول از مواد 100% گیاهی تشکیل شده است که پس از مصرف آن مزه گیاه را حس خواهید کرد و با باز کردن درب قوطی تنها بویی که به مشام میرسد بوی گیاهان مختلف است.


* چند کیلو در ماه می توان با مصرف این کپسول ها کم کرد ؟
بیشتر این مسئله برمیگردد به برنامه غذایی و میزان اضافه وزنی که فرد دارد در شرایطی عادی و با اضافه وزنی در حدود 15 کیلو می توان ماهیانه بیشتر از 5 کیلو را تضمین کرد .
 


هشدار :
- کودکان و خانم های باردار و اشخاصی که تحت مراقبت های پزشکی می باشد از مصرف این دارو خودداری کنند. . - این دارو بی خطر بوده و اجرای تشكیل دهنده آن 100% طبیعی و گیاهی میباشد .
- مصرف این دارو برای افراد زیر 14 سال و بالای 50 سال توصیه نمیشود .
- دارو های گیاهی ممكن است كه برای بدن مضر نباشند ولی مصرف بیش از اندازه آنها امكان دارد در فعالیت اعضای بدن اختلال به وجود آورد پس توصیه میشود روزانه بیشتر از میزان مشخص شده مصرف نکنید
- دور از نور مستفیم آفتاب و در جای خشك و تاریك نگاه داری شود.
- دور از دسترس اطفال نگه داری شود .

روش مصرف :

هر شب قبل از خواب 2 یا 3 کپسول را همزمان با یک لیوان آب میل نمایید.

این کار را بطور مداوم (هرشب) انجام دهید.

بصورت معمول غذا بخورید (غذای خود را کم نکنید)

بیشتر از سبزیجات استفاده نمایید و مصرف گوشت را کاهش دهید.

بهتر است قبل از خوردن غذا 2 لیوان آب میل نمایید.

 

قیمت کپسول لاغری 60 تایی دکتر جیمز :  40.000 تومان میباشد.

قیمت کپسول اسلیمینگ 50 تایی : 40.000 تومان میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

برچسب ها : خرید پستی کپسول لاغری دکتر جیمز،خرید پستی کپسول لاغری اسلیمینگ،فروش کپسول لاغری،داروی گیاهی لاغری، کپسولهای چربی سوز ،
+ نوشته شده در شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ساعت ۱۲:۵۸ توسط yaldateb تعداد بازدید : ۵۵۷

انگشتر کنترل شهوت (زیاد کننده و کم کننده شهوت)Acupuncture Ring  :

طب سوزنی چند هزارسال در چین سابقه دارد و در درمان بسیاری از بیماریها کاربرد دارد.زیرمجموعه این طب، مگنت تراپی ( درمان با نیروی مغناطیس) رنگ تراپی و دانه تراپی ( درمان با دانه گیاهان) است. پروفسور پاک در مسکو (مؤسس طب سوزنی سوجوک SUJOK) تغییرات بسیار مفیدی را در طب سوزنی چینی اعمال کرد و از اصل شبیه سازی بیشتر استفاده کرد. دست و گوش انسان مانند ریموت کنترل بدن عمل می کند ( مانند ضبط ، تلویزیون ، ویدئو و ... که با ریموت کنترل کار می کنند) و به جای این که روی نخاع یا دیگر اعضای بدن سوزن یا مگنت بگذاریم ( چون احتمال خطر وجود دارد) درمان را روی دست یا گوش که ریموت کنترل بدن است، انجام می دهیم.

 


همانگونه که در شکل
بالا ملاحظه می کنید، انگشـت کوچک و اشــــاره مانند دستهـا، انگشت میانـی و حلقـه ماننـد پاها،انگشت شست ماننـد سروگردن وکف دست مانند شکــم و سینـه هاست. به عـنـوان مثــال انگشتـان از سه قسمـت تشکیـل شده اند، مانند دست یا پا که هرکـدام از سه قسمت تشکیـــل شده انـــد.انگشـت شسـت از دو قسمت ماننـد سـر وگــردن، کف دست از یک قسمت ماننـــد شکم و سینه تشکیــــل شده اند. حال قسمت هــای مختـــلف بـدن رامی تــوان روی دست پیدا کــرد. گوش نیـز شباهـت بسیــار زیادی به جنیــن در رحــم مادردارد.
فرماندار اصلی بدن مغز است که توسـط نخـاع به قسمـــت های مختـلـف دستـــور می دهد. مسیـر نخاع را مـی تـوان روی خط وسط انگشــــت اشـاره ( در آقایـــان دست چــپ و در خانمــها دست راســت) انطباق داد. در حالت عادی مسیر نخــاع از سمت ناخـن ها به سـوی انتــــــــــهای انگشتان حرکت می کند، یعنی ابتدا قطب مثبـــت (شمال
N) و سپـس قطب منفـــــی (جنــــوب S) است.حـــال به کمــــک دو انگشتر با نیروی مغنــــاطیســی مشخص می توان این مسیــــــر را خنثی یا تقویت نمــــود (یعنـی کمک می کند که به اراده خود تسلــط داشته باشیـــد).

برای خنثــی نمودن این مسیـــر قطب منفی S را روی اولیـــــن مفصل انگشت اشاره نزدیک به ناخـن و قطب مثبت N را روی دومیـــن مفصل قرار می دهیــم، در نتیجـه پیامـی که مغــــــــز توسـط نخاع به قسمت های مختلف بدن می فرستــد به کمک ایـن دو نیـــرو خنثـــی می شود و موجب تقـویت اراده فـــرد جهت دفع بیمــاری شده ( در ترک خـودارضایی بسیــار قــوی عمـــل می کنـــد و در مـدت کوتـاهــــی شخـص استمنـــاء را ترک می کنـد.کافــــی است مسیر نخـاع را ماننـد شکل پاییــن خنثــی کنید) و مابقــــــی درمان توسـط پزشـک مشـــاور تکمیـل می گردد.

سالهاست که از این تکنیــک در درمـان بیمــاریـهــای جنســـی آقایان و خانمها (لیبیدو) استفـاده می شود. در درمان ناتوانی های جنســی جهت مگنت را تغییر دهید ، یعنــی قطب مثبت N را روی اولیــن مفصــل انگشت اشاره نزدیک به ناخـن و قطب منفـــی S را روی مفصـــل دوم قـــرار میدهیـــد. علت اکثـــر بیمـاری های جنســـی ضعف عضـو و روح است که بـه کمک ایــن دو مگنــت مــی تـوان ضعف روحـی روانی را تقــویت نمود و با مشورت پزشک بیمــــــاری راکاملا"بهبــــــودبخشید.


طریقــه استفــــاده : روز اول دو ساعت، روزانه یک ساعت اضافه کنید تا حداکثر 8 ساعت، به مدت دو ماه ادامـــه دهیــد. تا یک ساعــت پس ازخـارج نمــــــــودن انگشتر، به دست خود آب نزنید. (این انگشتر دارای 1 قطب منفی و 1 قطب مثبت میباشد و با تغییر جهت قرار گیری قطبها تاثیرات انگشتر تغییر میکند. و به حالا زیاد کردن شهوت و یا ترک استمنا و خود ارزایی میتوان انگشتر را دست کنید.)

 

موارد استفاده از این انگشتر :

1.  ترک خود ارزایی (استمنا)

2.  افزایش شهوت در فردی که بی میل است

 

هشدار:

چنــانچـه دچار تهـوع، استفــراغ، سرگیجـه، نگــرانـی یا تشویش شدیـد، به این دلیـل است که مگنت ها را برعـکـس استفــاده کــرده اید و باید آنها را جابجـــا کنید.

 

قیمت انگشتر کنترل ، افزایش/کاهش میل جنسی :  40.000 تومان میباشد.

این محصول دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران و تاییدیه بین المللی میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

برچسب ها : افزایش میل جنسی در زنان،راه های افزایش میل جنسی،انگشتر افزایش میل جنسی، انگشتر ايكس-سنس، ترک خود ارزایی (استمنا) ،
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۱ساعت ۱۴:۴۴ توسط yaldateb تعداد بازدید : ۵۰۷
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ

ورود
شناسه :
رمز :

برای عضویت اینجا کلیک کنید
رمز عبور را فراموش کرده اید ؟!
نوشته های پیشین
1391
آرشیو موضوعی
محصولات جنسی آقایان
محصولات جنسی بانوان
محصولات مشترک
پیوندها
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی چت روم
کوتاه کننده لینک
چت باران|چت|چت روم
مبل
انجام پروژه متلب
چت
ساخت وبلاگ
آمار
افراد آنلاین : ۱
بازدید امروز : ۲
بازدید دیروز : ۰
هفته گذشته : ۳
ماه گذشته : ۱۵
سال گذشته : ۳۷۴
کل بازدید : ۸۲۳۷۰
کل مطالب : ۵۰
نظرات : ۰

RSS

POWERED BY
FardBog.com