X
تبلیغات
ایجاد نعوظ به صورت طبیعی - خرید دستگاه وكیوم آقایان - رفع مشكل ارضا شدن سریع مردان/ دستگاه وكيوم آق

دستگاه وکیوم – درمان مشکلات نعوظ  (Vacuum Pump) :

"دستگاه وکيوم" وسيله اي است پزشکي با طراحي منحصر به فرد که باعث ايجاد نعوظ بصورت طبيعي مي گردد.

درمان انواع ناتواني هاي جنسي با دستگاه وکيوم يکي از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژي امريکا است که موثر و بي خطر مي باشد.

دستگاه وکيوم براي درمان انواع ناتواني هاي جنسي مردان(و حتي زنان) از جمله نعوذ ناقص، انزال زودرس و داراي خاصيت بزرگ کنندگي و کلفت کنندگي آلت تناسلي در مردان و همچنين جهت افزايش حساسيت پذيري و برجسته کردن آلت تناسلي در زنان میباشد.

 

دستگاه وکیوم چیست ؟

از عمده ترين دليل بسياري از موارد ناتواني جنسي، کاهش جريان خون به آلت تناسلي و يا فقدان قدرت نگهداري خون در بافت اسفنجی آلت را مي توان نام برد. اين دستگاه با تقويت مکانيسم ارسال خون به آلت تناسلي باعث بهبود اين مشکلات ميگردد. "دستگاه واکيوم" بدليل عوارض بسيار ناچيز و کارايي بسيار خوب در بيماران، مورد توجه روز افزون قرار گرفته است. ادامه استفاده از دستگاه باعث افزايش اعتماد به نفس خواهد گرديد. لازم به ذکر است پس از قرص سيلدنافيلد ( اين قرص در تمام افراد قابل استفاده نيست و در افراد با مشکلات قلبي ممکن است خطرناک باشد ) استفاده از دستگاه واکيوم شايع ترين درمان مورد استفاده در کشورهاي ديگر است. اين روش درماني بي خطر ترين، موثرترين و مقرون به صرفه ترين روش درمان است. درد ناشي از استفاده از آن که در درصد کمي از بيماران ممکن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف مي گردد. بطور متوسط دو هفته زمان براي مسلط شدن بيمار به نحوه استفاده از دستگاه لازم است. زمان لازم براي ايجاد نعوظ کامل بطور متوسط 5/2 دقيقه مي باشد و انزال در 75% بيماران خارج مي گردد و در اغلب بيماران باعث بهبود ارتباطات زناشويي مي گردد. در مقايسه با روش پروتز آلت بسيار ارزانتر است ، داراي عوارض کمتر ( جراحي پروتز وضعيت آلت را برگشت ناپذير مي سازد ) مي باشد و در تمامي موارد ناتواني جنسي سودمند است و همين امر است که باعث استقبال زياد بيماران شده است. بهتر است به هنگام استفاده از دستگاه بيمار از همسر خود کمک بگيرد و هر دو در استفاده از دستگاه همکاري نمايند چرا که اين همکاري باعث بهتر شدن روابط جنسي و مقبوليت آن خواهد گرديد

 

استفاده از دستگاه در افراد ميکروپنيس (جهت بزرگ کردن آلت) :

در افرادي که آلت کوچکتر از اندازه طبيعي دارند استفاده از اين دستگاه جهت فيزيوتراپي و افزايش اندازه آلت موثر مي باشد که در مقالات متعدد ذکر شده است ، که البته اين تاثير بستگي به ميزان تمرين شخص و مدت فيزيوتراپي آلت خواهد داشت. افزايش اندازه آلت توسط "دستگاه واکيوم" بطور يکنواخت خواهد بود و شکل و ظاهر آلت بطور طبيعي حفظ خواهد شد.

دستگاه داراي يک سيلندر پلاستيک - شيشه اي با اندازه ثابت ميباشد. همراه دستگاه 2 عدد سرسيلندر لاستيکي (یا اصطلاحا کاندوم) در اندازه هاي مختلف ارائه ميشود. متناسب با اندازه اوليه آلت از سرسيلندر مورد نظر استفاده نموده و با افزايش اندازه آلت نسبت به تغيير سرسيلندر اقدام کنيد.

 

استفاده از دستگاه در افراد با نعوظ کوتاه مدت و ناقص

"دستگاه وکيوم" با تقليد از مکانيسم طبيعي نعوظ طراحي شده و قادر به ايجاد توانايي در بروز و نگهداري حالت نعوظ براي انجام امور جنسي بوده و فرد نيازي به استفاده از دارو ندارد. براي ايجاد حالت نعوظ آلت درون محفظه شيشه اي قرار گرفته و با ايجاد خلاء توسط پمپ، جريان خون آلت افزايش يافته و حالت سفتي (نعوظ کامل) ايجاد مي شود. سپس حلقه فشاري در قاعده آلت قرار مي گيرد که مانع از خروج خون داخل آلت گرديده و نعوظ حتي پس از برداشتن محفظه شيشه اي همچنان حفظ خواهد شد. اين حالت نعوظ را مي توان براي مدت حداکثر سي دقيقه نگاه داشت و هر چند بار که بيمار نياز داشته باشد ميتوان آنرا تکرار نمايد. پس از برداشتن حلقه فشاري و برگشت خون، آلت به حالت طبيعي و اوليه خود باز خواهد گشت.

دستگاه به سادگي جايگزين حالت طبيعي نعوظ شده و يکي از بهترين راههاي درمان ناتواني جنسي در مقايسه با داروها، هورمونها و يا جراحي مي باشد. اين دستگاه بطور کاملا موثر و موفقيت آميزي براي ايجاد حالت نعوظ در بيماران ديابتي، بيماريهاي عروقي، صدمات نخاعي، اسکلروز متعدد، جراحي پروستات و ناتواني هاي جنسي ناشي از مشکلات روحي رواني، به دنبال درمان دياليز، اشعه درماني، جراحي و آسيب هاي وارده به لگن مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

 استفاده از دستگاه در افراد مبتلا به زود انزالي

رخ دادن انزال قبل از اينکه طرفين به اوج لذت جنسي برسند و اين مورد باعث عدم رضايت شريک جنسي در اين ارتباط دوطرفه شده باشد، زود انزالي ناميده ميشود. زود انزالي نوعي ناتواني جنسي محسوب مي شود و يکي از شايعترين مشکلات جنسي مردان مي باشد که ميزان شيوع آن از 35% تا %40 در مقالات متعدد پزشکي ذکر شده است، که معمولا حدود 2-1 دقيقه طول مي کشد. در هنگام استفاده از "دستگاه وکيوم" بدليل وجود حلقه فشاري در انتهاي آلت ، نعوظ حتي پس از انزال باقي مانده و تا زماني که حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلي به حالت عادي (خوابیده یا غیر نعوظ) مي گردد. در طول مدت نزديکي در صورتي که حتي پس از مدت 20 تا 30 دقيقه زوج مونث به اوج لذت جنسي نرسيده باشد مي بايستي علت آنرا در زوج مونث توسط روانپزشک جستجو کرد. "دستگاه وکيوم" پس از مدتي باعث بهبود کيفيت نعوظ و قوام آلت مي گردد. درمان زود انزالي به يک يا هر سه روش زير ميسر مي باشد : الف ) رفتار درماني ب ) دارو درماني ج ) استفاده از دستگاه های مختلف

 

موارد استفاده براي خانمها :

قسمت انتهاي سيلندر ميتواند به 2 صورت مورد استفاده خانمها قرار گيرد.

مورد اول براي خانمهائي است که داراي تحريک پذيري پائين مي باشند و در نتيجه طي يک رابطه به مرحله ارگاسم نمي رسند در اين مورد استفاده از دستگاه براي جذب سريع خون به کليتوريس و حساس و تحريک پذير ردن آن مفيد مي باشد.

مورد دوم براي برجسته کردن آلت تناسلي مي باشد که از طريق تمرينات مداوم فيزيوتراپي ميسر مي باشد .

 

مزاياي دستگاه واکيوم :

نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشويي موفق مي گردد در بيش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصيه هاي پزشکان مجرب که با دفاتر فروش همکاري مي کند مي تواند تا %100 مؤثر واقع گردد اين دستگاه مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي، بنياد جانبازان و مراکز دانشگاهي است و سازمان پژوهش ها و تحقيقات صنعتي اخيرا آنرا با درجه ابتکار مورد تاييد قرار داده است .

 

قیمت دستگاه وکیوم ایرانی + ژل مخصوص :  65.000 تومان میباشد.

این محصول دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران و تاییدیه بین المللی میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید با شماره 09176414878 و 09357438812

(همه روزه از 8 صبح الی 10 شب) تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه خرید محصولات :

خرید بصورت واریز به حساب : در این روش ابتدا بر روی گزینه خرید نقدی کلیک نمایید و فرم سفارش را پر کنید. سپس هزینه محصول را به شماره حسابهای شرکت واریز کرده و با شماره تلفن  09176414878 و 09357438812 تماس حاصل فرمایید. پس از آن محصول در کمتر از 2 تا 3 روز به دست شما خواهد رسید و هیچ هزینه اضافه ای نخواهد داشت. (این روش سریع و 100% مطمئن است.)

 

پرداخت وجه به پست پس از تحویل کالا : در این روش پس از کلیک بر روی گزینه خرید پستی و پر کردن فرم سفارش کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید خرید ، محصول درخواستی شما ارسال شده و شما در زمان دریافت کالا از مامور پست هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. در این روش معایب زیر وجود دارد :

محصول بین 4 تا 7 روز به دست شما خواهد رسید.

هزینه پست و مالیات به عهده مشتری است که مربوط به خدمات اداره پست میباشد. (این هزینه از 2.000 تومان تا 10.000 تومان بسته به نوع محصول متفاوت است.)

 

برچسب ها : افزايش نعوظ،افزایش توان جنسی آقایان، افزایش سایز آلت، افزایش میل جنسی مردان،بزرگ كننده الت، تاخیر در انزال ،
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۱ساعت ۱۴:۳۰ توسط yaldateb تعداد بازدید : ۱۰۷۵
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ

ورود
شناسه :
رمز :

برای عضویت اینجا کلیک کنید
رمز عبور را فراموش کرده اید ؟!
نوشته های پیشین
1391
آرشیو موضوعی
محصولات جنسی آقایان
محصولات جنسی بانوان
محصولات مشترک
پیوندها
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی چت روم
کوتاه کننده لینک
چت باران|چت|چت روم
مبل
انجام پروژه متلب
چت
ساخت وبلاگ
آمار
افراد آنلاین : ۱
بازدید امروز : ۲
بازدید دیروز : ۰
هفته گذشته : ۳
ماه گذشته : ۱۵
سال گذشته : ۳۷۴
کل بازدید : ۸۲۳۷۰
کل مطالب : ۵۰
نظرات : ۰

RSS

POWERED BY
FardBog.com